Kalkulator kosztu na kg
cena za kilo logo

CENAZAKILO.COM

Porównaj ceny za kilogram produktów spożywczych i innych przedmiotów, by oszczędzać


Przejdź do Kalkulatora Ceny Za Kilo
Co jest tańsze?
(Najedź myszą lub kliknij)

Aplikacja Cena za Kilo
Koszt za kilogram

Liczenie klienta ceny na kiloPowiedzmy, że chcesz kupić pudełko ulubionych czekoladek i masz trzy opcje: 100g za 2,99zł, 300g za 4,99zł i 450g za 7,99zł. Który z wyborów pozwoli Ci na zapłacenie najmniej i jak przeliczyć cenę na kilogramy? Zaskoczony? Odpowiedź brzmi 300g za 4,99zł.

Kiedy kupujesz online, lub w sklepie, łatwo jest przekroczyć budżet, szczególnie gdy dostępne jest wiele produktów. Używaj CenaZaKilo.com na smartfonie i bądź mądrym konsumentem!

Jak przeliczyć cenę za kilo?

Teraz łatwo można przeliczyć cenę za kilogram! - CenaZaKilo.com (Cena Za Kilo) to mobilna, przyjazna dla użytkownika aplikacja, w której możesz za darmo porównać w locie koszty używając telefonu, tabletu, laptopa lub komputera.
Wszystkie pola są wymagane: dla każdego przedmiotu wpisz sklep, nazwę lub markę, wagę w gramach, deka, kg (lub jednostkach stosowanych w USA), i cenę w zł, Przelicz... i gotowe! Porównuj do 5 przedmiotów jednocześnie. Nie liczysz w kilogramach? - zobacz inne jednostki.

Jak przeliczać cenę za kilogram? - używaj naszej aplikacji online CenaZaKilo.com

1



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za kilo Koszt Za Kilogram:
"Przelicz" by znaleźć
   
Najtaniej
za kilo:
 

Znalazłeś trufle w cenie 1200zł/funt. Ile kosztują w kilogramach? - Użyj CenaZaKilo.com by skonwertować.

2



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za kilo Koszt Za Kilogram:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za kilo:

 
Uważaj na ukryty wzrost cen: używaj CenaZaKilo.com na smartfonie by sprawdzić cenę za kilogram w supermarkecie

3



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za kilo Koszt Za Kilogram:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za kilo:

 
Jak przeliczyć cenę za kilogram? Czy wielopak lub duży pojemnik zawsze daje przewagę na kilo niż pojedynczy przedmiot? Sprawdź na CenaZaKilo.com

4



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za kilo Koszt Za Kilogram:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za kilo:

 
Oszczędzaj pieniądze z darmowym kalkulatorem Wnikliwi użytkownicy używają CenaZaKilo.com na Androidzie, iPhonie lub iPadzie i oszczędzają przez wybieranie najlepszej wartości za kilogram

5



Cena zł ,lub $, £, €, ¥ itd.
n.p. 299
Podziel
Cena za kilo Koszt Za Kilogram:
"Przelicz" by znaleźć
   

Najtaniej
za kilo:

 
Wybierz najlepszą cenę za kilogram Jest tak wiele rozmiarów produktów do wyboru! - Małe, duże, bardzo duże... który oferuje najlepszą wartość?

Podziel się wynikami









O CenaZaKilo.com

Jak policzyć koszt kilogarama jakiegoś przedmiotu? CenaZaKilo.com - to aplikacja internetowa do porównywania ceny za kilogramy lub kosztu za kilo produktów. Zakodowana w HTML i JavaScript, aplikacja porównywania kosztów jest niezwykle przyjazna dla użytkownika i łatwa w użyciu. Użytkownik może z niej skorzystać za pomocą komputera, laptopa, netbooka, tabletu lub telefonu by obliczyć koszt za kilogram lub cenę za kilo. Przez wpisanie nazwy, ceny i informacji cenowych w odpowiednich polach, użytkownik może określić cenę produktu za kilogram.
Prywatność twojego wpisu jest całkowita, gdyż dane nigdy nie opuszczają telefonu, tableta lub komputera.

Czy zauważyłeś, że produkty w dużych paczkach ważą mniej niż inne, które wydają się mniejsze? Przez to, zamiast ceny, producent zmienia wagę artykułu. To co powinno być “20% darmowego produktu” tak naprawdę kosztuje więcej za kilogram - Uważaj zawsze! Używaj CenaZaKilo.com by przeliczać dokładną wartość za kilogram. Wykryj przynęte marketera i reklamy, oraz bądź mądrym konsumentem!
Przykład 1: Masz pojemnik z 700g kawy i jego koszt: 4,95 złoty. Jaka jest cena za kilogram? - Wpisz sklep i przedmiot, “700” w polu “wpisz gramy tutaj”, wpisz “4” w polu “zł”, wpisz “95” w polu “gr”, Przelicz, a cena za kilo się pojawi.

Przykład 2: Chcesz kupić paczkę z węglem o wadze 11,5 kilograma za 15zł i chcesz przeliczyć ile kosztuje kilogram. Wymień nazwę sprzedawcy i towaru, najedź myszą na strzałkę “g” i wybierz “kg” w menu rozwijanym. Wpisz “11” w polu “wpisz kilogramy tutaj”, wpisz “5” w polu dziesiątkowym “000”, wpisz “15” w polu “zł”, zostaw okno “gr” puste, Przelicz, a cena za kilo zostanie wyświetlona.
Przykład 3: - Mieszkasz w Polsce i chcesz kupić cukierki z USA w internecie. Cukierki kosztują 59,99zł w przypadku, gdy pudło zawiera 24 pudełeczka o pojemności 2.125oz. Ile to jest na kilo? Po pierwsze, użyj kalkulatora by obliczyć wagę: 24 x 2.125oz = 51oz. Teraz wiesz, że całkowita waga to 51oz. Na CenaZaKilo.com wypełnij pola z nazwą detalista internetowego i markę cukierków, najedź myszą na “g” i wybierz US z menu. Zostaw “funty” puste, wpisz “51” w polu “uncje”; “59” w polu “zł” i “99” w polu “gr”. Strona automatycznie przekonwertuje uncje na kilogramy. Przelicz i zobacz koszt na kilogram! Oczywiście jeśli porównujesz cenę z lokalnymi sklepami, nie zapomnij o dodaniu kosztów wysyłki do przedmiotu.
POLSKI

polska flaga

Kalkulatory ceny za

kilo - cenazakilo.com

sztuka - cenazasztuke.com


Wróć na górę
Price calculators per

kilogram - costperkg.com

pound - priceperlb.com

ounce - priceperoz.com

fluid ounce - priceperfloz.com

quart - costperquart.com

gallon - costpergallon.com

litre - costperlitre.com

piece - priceperpiece.com

back to top
ESPAÑOL

bandera espanola

Calculadora de precio por

kilogramo - precioporkilo.com

pieza - precioporarticulo.com


Volver a arriba
汉语

zhongguo guoqi

价格计算器

公斤 - priceperkg.asia

块 - priceperpiece.asia


回到顶部
FRANÇAIS

drapeau francais

Calculatrice de prix par

kilogramme - prixparkilo.com

pièce - prixpararticle.com


Retour en haut de page Szczęśliwy klient